Красиві інтер’єри маленького коридору

Красиві інтер’єри маленького коридору


Зміст
  1. Вузька передпокій: як візуально розширити простір
  2. Модульні меблі в маленькому передпокої
  3. Який стиль оформлення вибрати
  4. Дизайн маленького передпокою: 6 кроків
  5. Який стиль оформлення вибрати
  6. Передпокій в класичному стилі
  7. Передпокій в скандинавському стилі
  8. Передпокій в стилі лофт
  9. Нюанси і підводні камені
  10. Оптимальна колірна гамма
  11. Поради з планування інтер'єру передпокою
  12. Початок: планування
  13. Світла палітра візуально збільшує площу
  14. Інтер'єр сучасної передпокої: поради
  15. кольори
  16. стелі
  17. Мінімалізм для маленьких приміщень
  18. освітлення
  19. кольорові рішення
  20. Маленький передпокій в білому кольорі
  21. Маленький передпокій в бежевому кольорі
  22. Маленький передпокій в сірих тонах
  23. Маленький передпокій в пастельних тонах
  24. Меблі і її розміщення
  25. Маленька квадратна передпокій
  26. Вузька (прямокутна) маленька передпокій
  27. Маленький передпокій нестандартної форми
  28. Матеріали для інтер'єру
  29. Вся увага деталям
  30. Як приховати недоліки довгого коридору
  31. Прийоми для збільшення простору
  32. зонування
  33. візуальні ілюзії
  34. 3D малюнки
  35. Оздоблення
  36. особливості дизайну

Вузька передпокій: як візуально розширити простір

Модульні меблі в маленькому передпокої

Ще кілька корисних порад скажімо по модульних меблів в маленькому передпокої. Такі меблеві «ансамблі», як їх називають в народі, зараз в тренді. Передпокій, зібрана з декількох шафок, буде хороша, як ніколи.Можливість зібрати потрібний вам набір з однієї серії шафок – мрія кожного. Особливо вигідно робити модульну систему під замовлення, тоді питання про підбір модулів вирішиться сам собою.Модульні складальні меблеві системи дозволяють дуже легко задовольнити смаки всіх покупців.Як у вузькому коридорі, так і в передпокоях іншого плану, прекрасно вписуються шафа-купе. Його відкатні механізми дозволять уникнути моментів, коли відкриті дверцята шафи доставляють незручності, заважаючи пройти. Розсувні набагато краще, та й дзеркало можна буде не підбирати для прихожей, адже двері шафи-купе можна зробити дзеркальними.

Важливо! Підібрати предмети меблів для передпокою можна абсолютно різні, але пам'ятайте, що у випадку з передпокоєм мова буде йти про не дуже великих речах. Не менш важливо і те, що вибрати потрібно по максимуму саме трансформ-варіанти .. Щоб підсумувати вищесказане, можна використовувати одне слово – експериментуйтеАдже знання правил не звільняє від польоту душі і фантазії. Та й час показує, що стереотипи треба ламати. Тому чому б вам не стати першими? Вдалих вам дизайнерських експериментів!Щоб підсумувати вищесказане, можна використовувати одне слово – експериментуйте. Адже знання правил не звільняє від польоту душі і фантазії. Та й час показує, що стереотипи треба ламати. Тому чому б вам не стати першими? Вдалих вам дизайнерських експериментів!Ще невелика добірка фото:

  • Стильно, барвисто, сучасно: штори з малюнком в інтер'єрі різних кімнат
  • Ергономіка: Як зробити стандартну кухню зручніше

Який стиль оформлення вибрати

Щоб передпокій гармонійно поєднувалася з іншими кімнатами, необхідно продумати всі деталі інтер'єру, вибрати схожі кольори і відтінки або підібрати модульну систему, яку можна частково використовувати і в інших кімнатах. Не потрібно виділяти її як окрему господарську зону, навпаки, вона з першого погляду повинна створювати враження затишку і комфорту у всій квартирі. Створити ілюзію великого простору допоможуть ідеї і інших стилів оформлення. Сміливо можна застосовувати такі напрямки, як прованс, класика, лофт, скандинавський стиль. Вони близькі за змістом до мінімалізму і використовують схожі методи, що дозволяють затишно і зі смаком облаштувати найменше приміщення.

Прикраса стін за допомогою декоративних шпалер в передпокої.

Дизайн маленького передпокою: 6 кроків

Дизайн маленького передпокою починається з побудови плану всіх необхідних видів робіт:

  1. Все починається з розрахунків площі. Тут господарі квартири або будинку повинні вирішити – чи будуть вони розширювати простір для прихожей за рахунок зменшення сусідніх кімнат або ванною.
  2. Розробка концепції та стилістики оформлення. Тут потрібно визначитися, що важливіше – дизайн або функціональність.
  3. Після цього дизайнер або виконроб проводить розрахунок вартості первісної роботи – знесення частини стіни (якщо потрібно), обшивка гіпсокартоном, вирівнювання стін, прокладання нової електропроводки.
  4. Вибір і закупівля матеріалів. Варто вибирати матеріали з середньої цінової категорії. Вони з одного боку не сильно вдарять по бюджету сім'ї, а з іншого будуть досить хорошої якості, що позначиться на довговічності проведеного ремонту.
  5. Виконання всіх планових і позапланових робіт з будівництва та дизайну. Під час перепланування або ремонту все частіше господарі будинку стикаються з ситуацією позапланових робіт. Відбувається це переважно в старих будинках.У новобудовах для господарів є можливість «кроїти» приміщення під свої потреби і не боятися, що одні ремонтні роботи спричинять ряд інших, на які не вистачить сімейного бюджету.
  6. Декоративне оформлення.

Який стиль оформлення вибрати

Затишним і красивим маленький коридор зробить правильний вибір стилю оформлення. Це дозволить витримати в єдиному ансамблі все елементи від обробки до меблів і аксесуарів. Для малогабаритних приміщень найбільше підходять класика, лофт, хай-тек, прованс. Окреслені стильові рішення об'єднує мінімалізм, гармонія, охайність – то, що зробить невеликий простір комфортним, багатофункціональним, елегантним. Розглянемо докладніше окремі напрямки.

Стиль хай-тек і мінімалізм в передпокої.

Передпокій в класичному стилі

Класика – вибір консервативних людей. Вона має на увазі строгість, лаконічність композиції, кольору, ліній. Основні канони класики:
  • Приглушені відтінки – все повинно бути стримано, однотонно, комфортно для сприйняття;
  • Цілісність композиції – обов'язкова наявність центрального предмета, навколо якого розміщується решті ансамбль.
  • Елегантна меблі – чіткі лінії, форми, симетрія, допускаються різані прикраси, колони та інші деталі декору;
Багаторівнева система освітлення повинна забезпечити світлом кожну ділянку.Перевагу варто віддати світлою або пастельній гамі. Золото на білому або бежевому тлі – оптимальне рішення, що створює атмосферу затишку та стилю.

Передпокій в скандинавському стилі

Даний напрямок дуже популярно в світі моди і архітектури. Інтер'єр в скандинавському стилі – відмінний вибір для приміщень маленької площі, так як в ньому органічно поєднуються мінімалізм, простота, вишуканість, натуральність.Головна відмінна риса – білий колір, що створює відчуття великого простору, світла, чистоти. Передпокій, оформлена в скандинавському стилі, базується на комбінації натурального дерева (стать, предмети меблів), суворих тканин (оздоблювальні матеріали), індивідуальних інтер'єрних добавок (плитка в стилі печворк, килимки на підлозі, антикварні свічники).

Популярний скандинавський стиль.

Передпокій в стилі лофт

Відносно молодий напрямок, що має на увазі оформлення приміщення в горищному стилі. У лофт вітається кладка з цегли, багато дерева, металеві вироби, балки, мінімум меблів. Причому все це цілком можливо поєднати в дизайні малогабаритного коридору. Відмінними рисами є:
  • Відкрите планування – мінімум перегородок і поєднання різної обробки (наприклад, плитка і лінолеум / ламінат) на кордоні приміщень;
  • Індастріал – горищний стиль пропонує відмовитися від звичних меблів і обійтися сталевий вішалкою, гачками, настінними полками;
  • Поєднання старовинних і сучасних речей – цегельна кладка відмінно уживається з технічними світильниками, допускається використання скла.
Вітаються нестандартні декоративні елементи: плакати, графіті, знаки, обшарпані стіни, облуплена штукатурка. На «горищі» знайдеться місце для скейта, велосипеда, роликів та інших спортивних атрибутів.

Брутальний стиль лофт в маленькому передпокої.

Нюанси і підводні камені

Щоб не розсипатися думкою по древу, назвемо три основних кита, які є найбільш проблемними при оформленні дизайну прихожей – розмір, висота стель, освітлення.Почнемо з розміру приміщення. Пам'ятаєте вислів про те, що розмір не має значення? У нашому випадку облік габаритів буде надзвичайно актуальне. Головне – вміло використовувати той простір, що є.Відповідно, ряд мрій доведеться відкинути. Наприклад, про великий шафі-гардеробі, додаткових одиницях меблів, без яких приміщення буде повністю функціональним і без надмірностей.Візуально розширити передпокій можна за допомогою світлих тонів стін приміщення і присутньої меблів; за рахунок організації відкритого проходу (заміна аркою) в суміжні кімнати.Продумуйте все, відштовхуючись від розміру приміщення. Саме він повинен стати відправною точкою при висуванні ідей і прийнятті рішень.

Висота стель і світло – наступних два підводних каменя зі своїми нюансами. Але їх розглянемо разом, адже вони часто взаємопов'язані.Темно? Додайте світла. Низькі стелі? Підсвічування ніхто не відміняв! Крім того, допоможе і варіант, наведений вище, – організація відкритого проходу. Або ж установка дверей в суміжні кімнати зі вставками зі скла. Такі двері додадуть трохи світла.

Дизайн маленької вузькій прихожій в квартирі, фото

Оптимальна колірна гамма

Облаштовуючи маленькі передпокої в хрущовці (фото нижче), особливу увагу необхідно приділити кольорового оформлення. Вже доведено, що вплив представників багатогранної палітри на свідомість людини різноманітноДеякі кольори можуть створити відчуття простору і безмежності, а інші, навпаки, значно звузити кімнату.Колір багатогранний. І не кожна людина знає всі секрети роботи з ним. Тому, розробляючи дизайн прихожей в маленькій квартирі, необхідно враховувати деякі нюанси.Планування кімнати. Передпокої можуть бути вузькі, але довгі, квадратні або взагалі неправильної формиСаме ці нюанси мають важливе значення. Використання певних кольорів або їх комбінування допоможе в значній мірі виправити недоліки планування.Передпокій не повинна виділятися із загального простору. Тому, вибираючи стилістичне спрямування для інших кімнат, необхідно враховувати, що кожному з них відповідає певна колірна гамма.Розмір передпокої. Цей критерій має основне значення. Пам'ятайте: маленька передпокій оформляється тільки в світлих пастельних тонах.Здавалося б, можна приступати до вибору. Однак існують додаткові дрібниці, які потребують уваги.Кількість використовуваних квітів. При оформленні невеликих прихожих не рекомендується використовувати більше трьох різних відтінків. Один з них є домінуючим, а решта – додатковими. Як правило, застосовуючи таке рішення, розставляють акценти і надають оформлення контрастність. Однак маленькі розміри кімнати можуть привести до обваження простору, тому вибирати кольору треба гранично акуратно.Гармонійне поєднання представників кольорової палітри. Необхідно вивчити правила комбінування основних і допоміжних відтінківДуже важливо підібрати оптимальний тон, так як він буде формувати атмосферу в кімнаті. Передпокої для маленьких коридорів, фотодізайн яких широко представлений в численних каталогах, повинні оформлятися у відповідній кольоровій гаміДане рішення сприяє створенню максимальної гармонії і органічності.Нейтральні кольори. Сірий, білий є відмінним фоном. Саме вони відкривають широкі можливості для дизайнерських ефектів. Наприклад, довгий коридор можна значно «вкоротити», якщо використовувати на дальній стіні яскравий контраст в помаранчевих або червоних тонах, а решта поверхні оформити в нейтральному кольорі.

Поради з планування інтер'єру передпокою

Ні для кого не секрет, що перед тим як приступити до безпосереднього оформлення прихожей, необхідно скласти план-проект, який буде враховувати розмір кімнати, планування, розміщення меблів, проводку додаткового освітлення і безліч інших аспектів. Цей етап пропускати ні в якому разі не можна, так як переробляти вже готове простір буде значно важче і затратним.Що варто обов'язково враховувати при складанні плану-проекту?
  1. Перш за все, планування. Практично всі недоліки можна перетворити в достоїнства кімнати.Для цього знадобиться правильно розставити акценти, скомбінувати кольору і використовувати певні оздоблювальні матеріали.
  2. Зонування передпокої. При правильному підході навіть маленька кімната стане затишною і функціональною.
  3. Оптимальне рішення – маленькі передпокої в коридор. Це допоможе значно заощадити використовувану площу і при цьому мати місце для зберігання речей. Саме така малогабаритна меблі дозволяє значно впорядкувати простір.
  4. Дзеркала. Передпокій – саме та кімната, де людина повинна мати можливість побачити своє відображення в повний зріст і оцінити зовнішній вигляд перед виходом на вулицю. Тому основним предметом тут стане велике дзеркало. Однак це не всі його можливості. За допомогою правильної розстановки дзеркал можна внести світлі нотки в інтер'єр і виправити деякі недоліки. Наприклад, певна комбінація візуально вкоротить довгий коридор, а вузький зробить для сприйняття набагато ширше і просторіше.
  5. Освітлення. В основному коридори не мають вікон, тому відчувають нестачу в природному світлі. Таку проблему вирішити досить просто, для цього встановлюють додаткові прилади: бра, лампи. Для стелі можна використовувати не підвісну люстру, а точкові світильники.
  6. Кімнати розміром 2-4 м2 вже мають на увазі відсутність місця для розміщення меблів. Однак рішення є: навісні полки і антресолі. А для верхнього одягу ідеальним варіантом стане підлогова вішалка: при необхідності її можна легко прибрати або пересунути в інше місце.
  7. Кутова передпокій маленька легко видозмінюється за допомогою дзеркал. Їх застосування значно коригує простір.

Початок: планування

Щоб щось з'явилося на світло, потрібно цього сильно захотіти і, звичайно ж, докласти максимум зусиль до його втілення в життя. Що ж стосується нашої сьогоднішньої теми – була б фантазія, а можливості завжди знайдуться.З чого ж почати? Звичайно ж, з ідеї. А потім займіться плануванням. Справа в тому, що яка б гарна ідея не виникла у вас в голові, презентувати її на папері треба. Так буде зрозуміліше вашим рідним і, крім того, ви і самі чітко побачите, як все буде виглядати.Часто буває і так, що перенесення ідеї в іншу площину дає можливість абсолютно по-іншому на неї поглянути. А додаткові консультації з вашими близькими і фахівцями з ремонту та облаштування житла взагалі можуть все докорінно змінити. Так і народжується задумане, стає реальністю.

Крім допомоги ваших близьких і рад «акул» дизайну, почерпнути багато хороших ідей можна з численних сайтів, каталогів, магазинів і т.п. Головне – побачену ідею адаптувати під ваш передпокій і, долаючи несподівані проблеми, які зазвичай виникають через розміри кімнати, кількості кутів, форми приміщення, досягти потрібного результату.Зверніть увагу! Дизайн маленької вузькій прихожій в квартирі і дизайн квадратної передпокої будуть оформлятися абсолютно з іншим підходом: хоча ідеї можуть бути однакові, проте форма приміщень вже з самого початку вносить свої корективи. Тому будьте пильні і добре все продумайте! Дизайн маленької квадратної передпокою, фото. Особливе місце в плануванні займе маленька передпокій в однокімнатній квартиріДизайн такої кімнати складний, адже квадратура в таких квартирах і без того маленька. Про «хрущовках» навіть і не варто говоритиОсобливе місце в плануванні займе маленька передпокій в однокімнатній квартирі. Дизайн такої кімнати складний, адже квадратура в таких квартирах і без того маленька. Про «хрущовках» навіть і не варто говорити.Але і тут є свої ідеї. Вибирають або класичний варіант – оформляють відповідно до загальних правил дизайну, або об'єднують передпокій із суміжною кімнатою – кухнею / вітальні / спальнею / дитячій.
В такому випадку будуть діяти інші правила.Сьогодні ж ми будемо розглядати оформлення прихожей, як окремої кімнати.

Світла палітра візуально збільшує площу

Якщо грамотно продумати дизайн коридору, вигідно підібрати кольори, то реально візуально збільшити площу. Досвідчені дизайнери радять комбінувати три кольори, що гармонують між собою.

Чим більше вільного простору по вертикалі ви задієте, тим більше простору по горизонталі звільниться.

  1. Синя палітра – з'єднувати блідо-волошковий, білий, срібний і бежево-кремовий.
  2. Жовті відтінки – комбінувати лляної і сіро-блакитний з хакі кольором состаренного золота.
  3. Помаранчеві фарби – використовувати блідо-абрикосовий, сіро-блакитний і сизо-блакитний, розбавляти їх бежевим.

Це ті поєднання, які мають популярність в сучасних інтер'єрах.В останні роки також часто зустрічаються поєднання фісташки, грушевого з хакі і світло-бежевим.

Інтер'єр сучасної передпокої: поради

Пам'ятайте про комфорт і практичність. Це основні принципи сучасного стилю. У виборі матеріалів обробки і меблів віддавайте перевагу вологостійким, які легко прибирати. Шкода, якщо дорогі стіни зіпсують мокрі парасолі.

Екологічність і комфорт – тренди в стилі цього сезону. Спробуйте вінілові або стеклообои, вони досить стійкі до вологи. До того ж, їх дуже просто прибирати, а брудні плями можна прибрати звичайної губкою.

кольори

Сучасні дизайнери при розробці стилю передпокої радять дотримуватися нейтральних відтінків:На такому тлі можна цікаво розташувати яскраві деталі. Картини з простими, але ефектними мотивами, в стилі модернізму, кольорові світильники, статуетки та фото. Можна дотримуватися акцентів:
  • червоного
  • фіалкового,
  • лавандового,
  • зеленого відтінку
Чорно-білі тони в дизайні все ще популярні, вони додають стилю і елегантності.

Як сказано вище, екологія – те, про що дбають дизайнери. Натуральні матеріали можна використовувати самі по собі, або в якості стилізації і підбору колірних поєднань. Оздоблення каменем або деревом не повинна виглядати занадто громіздко.

Комбінуйте і поєднуйте контрастні кольори, розділяйте зони передпокої шпалерами або різним забарвленням стін.

стелі

Оздоблення стелі залежить від його висоти. Для низьких стель підійдуть не всякі матеріали, тому тут потрібно бути уважним:
  • Якщо стеля низька, найкраще використовувати натяжна варіант. Глянсове покриття верхньої поверхні сприятиме збільшенню простору. Хоча можна розглядати і матовий матеріал.
  • Якщо висота дозволяє, вибір може припасти на підвісні конструкції, за якими добре можна приховати електропроводку, нерівності стельового підстави. У таку стелю можливо вбудувати світильники. Також варто відзначити його тепло- і шумоізоляційні функції.
  • Багаторівневі конструкції з гіпсокартону підійдуть для передпокою з високою стелею. Кількість рівнів залежить від ваших уподобань і фінансових можливостей. Найбільш розкішними варіантами вважаються трирівневі конфігурації, колони і арки. Найпоширеніша і популярна різновид – дворівнева стеля. За бажанням рівні можна виділити різними кольорами, вбудувати безліч світильників, неонове підсвічування.

Колір краще вибирати світліше колірної гами стін, часто зустрічається варіант – білий. Хороший вибір – вбудовані в стелю точкові світильники, розміщені по всій довжині передпокою. Для зручності можна зробити два вимикача для двох функціональних зон або встановити датчик руху біля входу.

Мінімалізм для маленьких приміщень

Мінімалізм – це найпоширеніший стиль, використовуваний в дизайні інтер'єру маленьких приміщень. Він допомагає зберегти простір кімнат і зробити їх комфортними для проживання. Якщо в квартирі розміри прихожей невеликі, до речі буде застосувати даний стиль при її оформленні.Його методи і прийоми допомагають раціонально облаштувати найменшу площу. Шпалери світлих тонів, без яскравих і контрастних малюнків збільшать висоту стін і розширять простір. За рахунок використання функціональної негабаритної меблів, вбудованих шаф і простих підвісних полиць, які не займають багато місця і не зменшують розмірів зони, вдасться зберегти функціонал кімнати без шкоди площі.

Стиль мінімалізм для оформлення передпокою.Натуральні покриття для підлоги, виготовлені з дерева або каменю, додадуть шику дизайну. У мінімалізмі вітаються кардинальні рішення та ідеї в плані перепланування приміщень. Часто візуально збільшити передпокій допомагає поєднання її з найближчими кімнатами. Відсутність дверей і перегородок візуально розширить простір. Стриманість і функціональність – це головні принципи мінімалізму. У ньому вітаються великі різьблені дзеркала, але не використовується масивна рельєфна меблі. Правильно розставлені акценти на предметах допоможуть підкреслити сучасний інтер'єр маленької прихожей.

  • Використання світлих відтінків;
  • Ррімененіе натуральних матеріалів;
  • Функціональність використовуваних предметів;
  • Стриманість в декоруванні;
  • Раціональна організація простору;
  • Яскраве освітлення зон.

Платтяна шафа в стилі мінімалізм для передпокою.

Оформлення передпокою в темних тонах з яскравим декором.Приклад дизайну коридору в квартирі.

освітлення

Правильно розподілене освітлення має величезний потенціал. Без основного світла не обійтися. Світильник у вигляді люстри підбирається виходячи з стилю передпокої. Під середнім світлом розуміють бра, розташовані на стінах. Низьким світлом називають підлогові і настільні лампи, торшери. Функціональні мобільні світильники, які в разі потреби завжди можна перемістити.

Ефектне освітлення в коридорі.Вибір товару довгострокового користування завжди непросте. В існуючій різноманітності варіантів меблів важко визначитися. Необхідно виділити основні параметри: розмір, форма, колір, ціна, якість, стиль. Ознайомитися із зразками різних фірм в магазинах, оцінити всі «плюси» і «мінуси». Тоді правильний вибір буде зробити набагато простіше і приємніше.

кольорові рішення

До вибору відтінків для передпокою слід підійти відповідально, проявляючи художній смак і помірність. На невеликій площі бажано використовувати не більше, ніж 2-3 кольори: один основний, решта – для контрастів і дрібних деталей.

Маленький передпокій в білому кольорі

Білий колір ідеально підходить для дизайну інтер'єру маленької прихожей, оскільки візуально розширює простір. Білосніжна приміщення стане зразком порядку і чистоти, чорні і сірі елементи красиво доповнять ахроматичний дизайн, а кольорові вставки поруч з білим будуть виглядати спокійніше.

Маленький передпокій в бежевому кольорі

Молочно-кавові тони багато хто любить за їх практичність. Бежева оздоблення та меблі прекрасно виглядають в будь-якому стилі. Це дуже світлий, але в той же час теплий, домашній колір. Найкраще сусідство для нього – темно-коричневий, вершковий, неяскравий зелений.

Маленький передпокій в сірих тонах

Нейтральний і стриманий сірий колір – найкраще рішення для лаконічного дизайну. Полірована сталь, дзеркала і правильне освітлення зроблять монохромну обстановку більш жвавою, а вкраплення білого приберуть відчуття похмурості.

Маленький передпокій в пастельних тонах

Лавандовий, світло-синій, ніжно-рожевий, м'ятний, а також лимонний кольори – створюють милу і ненав'язливу атмосферу. Вони незамінні в стилі прованс, хоча окремо можуть використовуватися і в інших напрямках.

Меблі і її розміщення

Незручна меблі – головна проблема маленьких прихожих. Це означає, що настала пора викинути з коридору старі громіздкі шафи і замінити їх сучасними компактними системами зберігання.

Маленька квадратна передпокій

Квадратна передпокій зручна тим, що в ній багато місця на всі боки. Таким чином, уздовж однієї стіни можна поставити лінійну меблі (наприклад, ближче до кутку біля вхідних дверей – відкрита вішалка з гачками, під нею підставка для взуття, поруч тумба-комод і дзеркало), а вздовж іншої, якщо поміститься – неглибокий шафа-купе .Інший варіант – розташувати в кутах радісно шафи з округленими дверцятами, а решту місця використовувати під низькі взуттєві полки.

Вузька (прямокутна) маленька передпокій

У вузькій прихожій варто по максимуму використовувати простір біля вхідних дверей і над нею. По боках повинні розміститися вузькі системи зберігання, а нагорі – стильна антресоль.Замість громіздкого дзеркала з тумбою, краще просто повісити його на стіну, а купивши шафа з дзеркальними дверцятами, можна буде бачити себе в повний зріст.Для взуття бажано придбати спеціальну калошниці з відкидними полицями, в якій кожна пара буде розташовуватися не горизонтально, а під кутом.

Маленький передпокій нестандартної форми

У приватних будинках і двоповерхових квартирах для економії місця вішалки нерідко влаштовують під сходами. Іноді нестандартна форма коридору є результатом перепланування, або ж такою була початкова задумка архітектора.У будь-якому випадку, для незвичайних приміщень краще замовити меблі за індивідуальними мірками і кресленнями – тоді кожен шафа ідеально впишеться в передбачену для нього нішу.

Матеріали для інтер'єру

Для декорування стін, стель і підлог в сучасних інтер'єрах використовуються як натуральні, так і штучні оздоблювальні матеріали. Головне, щоб вони відрізнялися зручністю в догляді, зносостійкість, естетичністю і високими технічними характеристиками:стеля. Ідеальним варіантом вважається облаштування натяжної одноуровневого полотна з точковим освітленням. Це дозволить приховати нерівності поверхонь і заховати від очей різні комунікації. Полотно варто вибирати глянсове і в спокійній колірній палітрі. Також часто зустрічаються гіпсокартонні конструкції з неоновим або світлодіодним підсвічуванням. Якщо стеля в приміщенні низький, його краще обштукатурити, пофарбувати або обклеїти шпалерами в світлих тонах; стіни. Декоруються нейтральними і м'якими відтінками. Залежно від обраного напрямку, їх можна поштукатурити, обклеїти шпалерами, пофарбувати. У деяких стилях застосовуються грубі оздоблювальні матеріали: цегляна кладка, бетон, деревина. Добре виглядатимуть і різні стінові панелі; підлоги. У передпокої найкраще постелити на підлогу керамічну плитку, що відрізняється зручністю в експлуатації і легкістю у догляді. Тут віддається перевагу однотонним матеріалами без декорів. Також в сучасних інтер'єрах прихожих на підлогу стелиться ламінат, лінолеум або паркет.Pageliens УВАГА: при декоруванні стін в сучасних інтер'єрах вибираються матеріали без принтів і орнаментів різних фактур

Вся увага деталям

Яскраві акценти незамінні в будь-якому інтер'єрі. Ними стануть:
  • контрастні фотошпалери на одній зі стінок;
  • два-три рослини у вазонах на полицях;
  • строката килимова доріжка або кілька яскравих килимків в окремих зонах;
  • кольорові органайзери на стінах;
  • картини або кольорові фото в рамках;
  • подушки на компактному дивані або пуфи.

Навіть в маленькому передпокої цілком доречна парочка яскравих акцентівЗанадто яскравих контрастів не потрібно багато – вони візуально «розіб'ють» загальну картину, передпокій не буде виглядати цілісно. Бажано, щоб всі деталі гармоніювали один з одним, складаючи єдиний ансамбль – схожі рослинні мотиви на килимі і оббивці дивана, геометричні візерунки на рамі дзеркала і квіткових горщиках, вишивка хрестом на подушках і настінних панно.

Як приховати недоліки довгого коридору

Невдалою архітектурним плануванням вважається наявність в квартирі довгого коридору, оскільки часто в ньому неможливо розмістити необхідні предмети меблів. Виправити недоліки планування можна завдяки розміщенню відкритої вішалки, вузького консольного столика з дзеркалом. Тут також допоможуть геометричні візерунки, розташовані по висоті, а двері кімнат встановити зі скляними вставками, що дозволить сонячному світлу проникати на територію коридору.

Інтер'єр передпокою з геометричними шпалерами і відкритою вішалкою.Меблеві модулі бувають окремими і створюють зони для переодягання, зберігання одягу, біля дзеркала розміщується комод з висувними ящиками, а пуф може стояти в ніші або під вішалкою. Сучасна промисловість дозволяє вибрати предмети, які будуть доречні в довгому коридорі. Подивіться фото готових інтер'єрів, щоб зрозуміти основні принципи перетворення простору.

Готовий інтер'єр передпокою з довгим коридором.

Прийоми для збільшення простору

Маленьку кімнату можна змінити в кращу сторону, якщо знати професійні прийоми. Щоб приміщення здавалося більше, ніж воно є насправді, слід використовувати світлі чисті кольори, глянцеві поверхні і дзеркала. Правильне поєднання цих прийомів дає прекрасний результат для невеликого передпокою. Про можливості візуального зміни поговори докладніше нижче.

Світлі шпалери і дзеркало на повний зріст візуально збільшать простір.

зонування

Передпокій і коридор виконують кілька утилітарних функцій – це зберігання вуличного взуття, верхнього одягу, гардеробна шафа, дзеркало, бажано в повний зріст, а також розділяє кімнати між собою. Для вузького коридору і невеликого передпокою краще зонувати за призначенням виконуваної функції, виділити її кольором, світлом або предметом меблів.

Зонування передпокою і кухні.

Зонування невеликого передпокою шпалерами та шафою.Для довгих і вузьких просторів використовують тривимірні зображення водоспадів, міських вулиць або безкраїх полів. Освітлення необхідно використовувати точкове, настінне, бажані геометричні малюнки, розташовані поперек довжини коридору.

Зображення міських вулиць на стіні в передпокої.

Тривимірне зображення з міськими вулицями.

візуальні ілюзії

Маленький передпокій вимагає сміливості при виборі оформлення, оскільки виправити простір можна завдяки спотворення сприйняття. Дані ілюзії дають внутрішнє відчуття простору, свободи і повітряного простору. Цей ефект легко отримати, якщо використовувати фотодрук із зображенням вигляду з вікна, гірський пейзаж або морські дали.

Фотошпалери із зображенням моря.Ефект зміни простору або тромплёй отримують, використовуючи геометричні лінії. Наприклад, смуги розташовані по висоті стіни роблять стелю вище. Дану ілюзію отримують якщо використовувати не тільки зображення, а й витягнуті конструкції у вигляді панелей, молдингів.

Чорно-білі геометричні лінії.

3D малюнки

Передпокій будь-якого розміру хочеться збільшити, хоча б візуально. Для цього використовують шпалери з об'ємним зображенням. Малюнки великих квітів, неба, саду, річки прикрасять стіну і створять ілюзію нескінченності простору. Для розміщення малюнка підійде частина стіни, стелю або дверні полотна.

Зображення квітів в передпокої візуально збільшать простір.

Зображення річки на стіні в інтер'єрі прихожей.Сучасні технології дозволяють наносити малюнок на фасади меблів, на дзеркала паркетну дошку. Таке оформлення візуально змінить коридор, додасть відчуття повітря і простору, чого не вистачає передпокої.

Фотодрук зображення на дзеркалі шафи-купе в передпокої.Зображення на паркетної дошки.

Оздоблення

Аналогічні моделі гарнітура або окремі елементи меблів для передпокою можуть відрізнятися – обробкою фасаду. Великий вибір дозволяє підібрати певний стиль і так далі.Дзеркальними поверхнями в коридорі нікого не здивуєш, тому, якщо хочеться родзинки, слід придивитися до інших варіантів обробки. Те ж саме дзеркало можна виділити невеликими візерунками, нанесеними по краях.Вінтаж додасть фасад у вигляді мозаїки або вітража з потрісканого кольорового скла. Любителі класики воліють обтягувати фасади повністю або частково натуральною шкірою. Добавлять романтизму обстановці точкові світильники, встановлені у верхній або нижній частині меблів.

особливості дизайну

Дизайн коридору в сучасному стилі красиво виглядає в тому випадку, якщо в ньому правильно підібрані оздоблювальні матеріали, освітлення, меблі і елементи декору.На відео ідеї дизайну коридору в сучасному стилі.Pageliens УВАГА: в сучасних напрямках не використовуються дешеві оздоблювальні матеріали, так як ремонт вийде недовговічним, і не практичним. Найпопулярнішими дизайнами в сучасному напрямку вважаються:Найпопулярнішими дизайнами в сучасному напрямку вважаються:мінімалізм. Характеризується мінімумом меблевих предметів, продуманим освітленням, світлими відтінками, дзеркальними поверхнями. Тут допускається використовувати декори строгих форм в невеликих кількостях; лофт. Підходить для квадратних приміщень з високими стелями. Тут використовується нудна колірна палітра, компенсується різноманітністю фактур. При декоруванні стін застосовуються грубі матеріали: бетон, цегла, штукатурка, метал, дерево. Особливістю лофт є присутність балок на стельових поверхнях. Також в такому інтер'єрі зустрічаються вентиляційні труби, неприховано дроти, саморобні металеві світильники; конструктивізм. Відрізняється чіткими лініями, компактністю, функціональністю. У ньому встановлюється меблі-трансформер і різні доцільні атрибути. Напрямок конструктивізм характеризується простотою, дорогими меблевими предметами, благородними матеріалами обробки, різноманітністю фактур;
  • хай тек. У ньому застосовуються три основних відтінку: сірий, білий, чорний. Тут немає місця зайвим предметів і декорам. У напрямку хай-тек зустрічаються інноваційні технології. Меблі робиться вбудованої, з дзеркальними або глянцевими фасадами.
  • Не важливо, на якому напрямку зупинити вибір, головне:
    • правильно поділити приміщення на зони за допомогою світла, меблів, оздоблювальних матеріалів;
    • підібрати зносостійкі і практичні оздоблювальні матеріали;
    • залишити максимум вільного простору.

    Головні переваги скандинавського стилю в інтер'єрі

    Як правильно оформити передпокій в сучасному стилі. Тонкощі і правила оформлення прихожей Освітлення в інтер'єрі прихожей

    Як правильно оформити передпокій – оздоблення інтер'єру розташування меблів і аксесуари